Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 57 deltagere til Herslev rangliste-afslutning

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 1272
Christian Viereck
Herslev Strand Sejlklub
07/09-19 - 11:07
DEN 1533
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
07/09-19 - 13:14
DEN 1525
Søren Sigurdsson
Herslev
07/09-19 - 15:56
DEN 1392
Poul Vincents
Herslev Strand Sejlklub
07/09-19 - 16:25
DEN 1484
Olof Stenström
Herslev
07/09-19 - 18:57
GER 2
Gunter Arndt
Solrød Strand/fyc
07/09-19 - 19:15
DEN 1433
Lars Jørgen Andresen
Herslev Strand Sejlklub
08/09-19 - 09:07
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Middelfart
08/09-19 - 20:48
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev Strand Sejlklub
09/09-19 - 13:58
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup/esrum Sø
10/09-19 - 14:57
DEN 1443
Henrik Bøhm Jensen
Herslev Strand Sejlklub
11/09-19 - 12:15
DEN 22
Ask Askholm
Svendborg Sunds Sejlklub
12/09-19 - 09:26
DEN 1336
Thomas Kvist
Herslev Strand Sejlklub
15/09-19 - 12:23
DEN 1527
Steen Christensen
Herslev
16/09-19 - 09:54
DEN 1234
Adam Malling
Hellerup Sejlklub
18/09-19 - 16:07
DEN 1159
Peter Zeiler
Svendborg Sund
18/09-19 - 19:43
DEN 1
Bo Reker
Hellerup
20/09-19 - 09:10
DEN 1407
Malte Pedersen
Sejlklubben Lynetten
20/09-19 - 13:50
DEN 3
Jørgen Svendsen
Hellerup
21/09-19 - 17:33
DEN 2
Jens Chr. Jurlander
Greve
21/09-19 - 19:01
DEN 157
Bo Petersen
Hellerup Sejlklub
23/09-19 - 11:10
DEN 11
Claus Høj Jensen
Herslev Strand
24/09-19 - 10:18
DEN 2415
Jan Thor Larsen
Herslev
28/09-19 - 10:55
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
28/09-19 - 17:34
DEN 9
Lars Due
Skælskør
30/09-19 - 14:48
DEN 1487
Henrik Kofoed
Hellerup
30/09-19 - 22:48
DEN 1367
Lene Skovsgaard
Middelfart
02/10-19 - 09:18
DEN 1246
Jesper Andersen
Køge Sejlklub
02/10-19 - 21:06
DEN 1509
Peter Wibroe
Solrød Strand
04/10-19 - 21:19
DEN 1177
Jimmy Hansen
Herslev Strand Sejlklub
04/10-19 - 22:41
DEN 1463
Lars Andresen
Herslev Strand Sejlklib
05/10-19 - 09:47
DEN 1517
Palle Larsen
Herslev
06/10-19 - 16:01
DEN 1499
Anders Gerhardt_Hansen
Svendborg Sund
06/10-19 - 19:04
DEN 1344
Rene Nielsen
Herslev Strandsejlklub
07/10-19 - 18:24
DEN 1390
Jacob Bang
Svendborg Sunds Sejlklub
08/10-19 - 08:32
DEN 1397
Claus Gjøderum Mortensen
Skive
09/10-19 - 19:09
DEN 1395
Anders Buhl
Herslev Strand / Hellerup
09/10-19 - 20:16
DEN 1350
Frank Holm
Korsør
10/10-19 - 22:21
DEN 1454
Fritz Banner
Ebeltoft
11/10-19 - 07:07
DEN 1536
Thomas Gabs
Middelfart
11/10-19 - 12:41
DEN 1431
Joe Schubert
Horsens Sejlklub
12/10-19 - 17:35
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
12/10-19 - 18:03
DEN 1233
Niels Bonnevie
Korsør Sejlklub
12/10-19 - 20:31
DEN 1411
Rasmus Rosenkvist
Herslev Strand
12/10-19 - 22:00
DEN 1426
Frederik Dahl Hansen
Herslev Strand Sejlklub
13/10-19 - 00:57
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup Sejlklub
13/10-19 - 01:15
DEN 1262
Dirch Zibrandtsen
Herslev
13/10-19 - 20:05
DEN 1522
Jesper Bendix
Ms
14/10-19 - 10:01
DEN 1488
Sam Jedig
Herslev
17/10-19 - 16:09
DEN 1448
Henri Skou
Horsens
18/10-19 - 07:12
DEN 1428
Carsten Rossing
Korsør
19/10-19 - 19:41
DEN 70
Bo Jensen
Middelfart Sejlklub
19/10-19 - 22:42
DEN 139
Kim Sørensen
Korsør
20/10-19 - 17:06
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
20/10-19 - 19:05
SWE 797
Mats Caap
Varberg
21/10-19 - 09:31
DEN 1477
Jørgen Holm
Ebeltoft
21/10-19 - 09:33
DEN 1485
Johan Bjørling
Hellerup
23/10-19 - 07:46

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk