Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 54 deltagere til Åbent klubmesterskab Svendborg Sund Sejlklub

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 1565
Mogens Johansen
Solrød Strand
23/04-21 - 22:31
DEN 15
Stig Frandsen
Evs
23/04-21 - 22:39
DEN 1442
Peter Heide
Svendborg Sunds Sejlklub
24/04-21 - 08:11
DEN 1366
Niels Arntoft
Svendborg Sunds Sejlklub
24/04-21 - 08:17
DEN 1516
Thomas Jacobsen
Svendborg Sund Sejlklub
24/04-21 - 08:38
DEN 1600
Jakob Bennike
Svendborg Sund
24/04-21 - 09:15
DEN 1569
Kim Mølbjerg Olesen
Struer
24/04-21 - 09:59
DEN 111
Hans Jørgen Riber
Svendborg Sunds Sejlklub
24/04-21 - 10:01
DEN 12
Jens Eckardt
Svendborg Sund
24/04-21 - 10:08
DEN 50
Ole Vorm
Svendborg Sund
24/04-21 - 16:15
DEN 1547
Anders Gerhardt-Hansen
Svendborg Sund
24/04-21 - 18:04
DEN 22
Ask Askholm
Svendborg Sunds Sejlklub
24/04-21 - 18:42
DEN 1527
Steen Christensen
Herslev Sejlklub
24/04-21 - 20:11
GER 4
Lutz Boguhn
Flensburger Segel Club
25/04-21 - 07:38
GER 29
Henning Voigt
Fsc
25/04-21 - 16:42
GER 846
Hannes Voigt
Flensburger Segel Club
25/04-21 - 16:44
GER 7
Andreas Pich
Lyc
25/04-21 - 18:02
DEN 23
Frank Holm
Korsør
25/04-21 - 18:19
DEN 1477
Jørgen Holm
Ebeltoft
25/04-21 - 19:22
DEN 25
Søren Sigurdsson
Herslev
25/04-21 - 20:03
DEN 1233
Niels Bonnevie
Korsør Sejlklub
25/04-21 - 20:13
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup Sejlklub
25/04-21 - 21:16
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
26/04-21 - 07:58
DEN 1407
Malte Pedersen
Sejlklubben Lynetten
26/04-21 - 11:22
DEN 1573
Peter Witt
Svendborg Sund Sejlklub
26/04-21 - 15:55
DEN 1313
Jesper Hansen
Svendborg Sund
26/04-21 - 23:21
DEN 1397
Claus Gjøderum Mortensen
Skive
27/04-21 - 12:06
DEN 1454
Fritz Banner
Sejlklubben Ebeltoft Vig
27/04-21 - 12:08
DEN 1332
Jesper Poser
Nyborg Sejlforening
27/04-21 - 12:40
DEN 1432
Joe Schubert
Egå Sejlklub
27/04-21 - 13:08
DEN 61
Henrik Kofoed
Hellerup
27/04-21 - 13:14
DEN 161
Per Nissen
Nibe Sejlklub
27/04-21 - 13:20
DEN 1
Bo Reker Andersen
Yf-Hellerup
27/04-21 - 14:56
DEN 6
Stefan Myrälf
Kongelig Dansk Yachtklub
27/04-21 - 15:03
DEN 55
Henrik Søgren
Sas
27/04-21 - 16:58
DEN 1390
Bjørn Normann
Svendborg Sund
27/04-21 - 20:39
DEN 70
Bo Jensen
Middelfart Sejlklub
27/04-21 - 20:46
DEN 700
Jesper Bendix
Middelfart
27/04-21 - 20:52
DEN 1503
Troels Trabjerg
Middelfart
27/04-21 - 21:04
DEN 1543
Lars Andresen
Herslev Strand Sejlklub
27/04-21 - 21:42
DEN 1345
Tom Scott Stengade
Korsør Sejlklub
27/04-21 - 21:48
DEN 1357
Marianne Holmer
Nyborg
27/04-21 - 22:25
DEN 76
Thomas Gabs
Middelfart Sejlklub
27/04-21 - 22:42
DEN 33
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
28/04-21 - 07:21
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup
28/04-21 - 11:00
DEN 1601
Jacob Bang
Svendborg Sund
29/04-21 - 19:09
DEN 1531
Peter Korsbjerg
Ebeltoft Vig
30/04-21 - 16:03
DEN 1508
Thomas Meyer
Haderslev Sejl Club
30/04-21 - 17:18
DEN 1411
Rasmus Rosenkvist
Roskilde
03/05-21 - 13:53
GER 769
Ludwig Biethahn
Fsc
05/05-21 - 09:40
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
05/05-21 - 15:38
DEN 68
Johan Bjørling
Hellerup
10/05-21 - 12:17
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev Strand Sejlklub
11/05-21 - 13:03
DEN 1510
Jan Sparsø
Fredericia
11/05-21 - 22:20

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk