Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 59 deltagere til Herslev rangliste-afslutning

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 33
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 10:51
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Fredericia
10/09-20 - 11:14
DEN 1543
Lars Andresen
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 11:16
DEN 1177
Jimmy Hansen
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 11:44
GER 2
Gunter Arndt
Fyc
10/09-20 - 12:27
DEN 1433
Lars Jørgen Andresen
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 12:32
DEN 1411
Rasmus Rosenkvist
Herslev Strand
10/09-20 - 12:45
DEN 1272
Christian Viereck
Herslev
10/09-20 - 13:17
DEN 1517
Palle Larsen
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 13:21
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup
10/09-20 - 13:21
DEN 1336
Thomas Kvist
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 13:28
DEN 61
Henrik Kofoed
Hellerup
10/09-20 - 13:32
DEN 15
Stig Frandsen
Ebeltoft
10/09-20 - 13:51
DEN 1318
Bjarne Clausen
Herslev Strand
10/09-20 - 14:11
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev
10/09-20 - 14:11
DEN 1524
Jan Larsen
Herslev Strand
10/09-20 - 14:37
DEN 1
Bo Reker Andersen
Hellerup
10/09-20 - 14:49
DEN 11
Claus Høj Jensen
Herslev Strand
10/09-20 - 15:07
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
10/09-20 - 15:10
DEN 1532
Rene Nielsen
Herslevstrand Sejlklub
10/09-20 - 16:57
DEN 336
Kristoffer Kvist
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 17:22
DEN 1329
Michael Albrektsen
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 17:35
DEN 1392
Poul Vincents
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 17:54
DEN 55
Liller Søgren
Sas
10/09-20 - 18:24
DEN 25
Søren Sigurdsson
Herslev
10/09-20 - 18:26
DEN 1527
Steen Christensen
Herslev
10/09-20 - 18:48
DEN 1482
Tim Normann
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 19:50
DEN 1335
Mathias Poulsen
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 20:11
DEN 17
Anders Buhl
Herslev Strand Sejlklub
10/09-20 - 20:57
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
10/09-20 - 21:03
DEN 23
Frank Holm
Korsør
10/09-20 - 21:06
DEN 21
Bo Petersen
Hellerup
10/09-20 - 22:02
DEN 13
Jesper Sommer
Hellerup
10/09-20 - 23:09
DEN 22
Ask Askholm
Svendborg Sund Sejlklub
11/09-20 - 07:35
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup Sejlklub
11/09-20 - 08:08
DEN 1375
Simon Dan Petersen
Solrød Strand
11/09-20 - 14:55
DEN 166
Jesper Andersen
Køge Sejlklub
11/09-20 - 22:48
DEN 3
Jørgen Svendsen
Hellerup
12/09-20 - 09:16
DEN 1359
Thomas Teisner
Hellerup
12/09-20 - 15:06
DEN 1354
Michael Nielsen
Herslev Strand Sejlklub
12/09-20 - 18:22
DEN 1428
Carsten Rossing
Krs
13/09-20 - 10:50
DEN 777
Olof Stenström
Herslev
13/09-20 - 12:21
DEN 1426
Frederik Dahl Hansen
Herslev Strand
13/09-20 - 12:55
DEN 1233
Niels Bonnevie
Korsør Sejlklub
13/09-20 - 23:05
DEN 1407
Ma Pedersen
Sejlklubben Lynetten
14/09-20 - 16:51
DEN 1345
Tom Scott Stengade
Korsør
14/09-20 - 20:00
DEN 68
Johan Bjørling
Hellerup
14/09-20 - 20:53
DEN 329
Henrik Bendsen
Herslev
15/09-20 - 08:41
DEN 1557
Kasper Ulslev
Hellerup
15/09-20 - 10:18
DEN 1509
Peter Wibroe
Solrød Strand
15/09-20 - 11:30
DEN 111
Hans Jørgen Riber
Svendborg Sund
17/09-20 - 12:26
SWE 2782
Christian Schaarup
Wbs
18/09-20 - 14:15
DEN 12
Jens Eckardt
Svendborg Sund
19/09-20 - 08:20
DEN 1304
Christian Midtgaard
Hellerup
19/09-20 - 12:07
SWE 72
Benjamin Hammerö
Wbs
19/09-20 - 13:24
DEN 6
Stefan Myrälf
Kongelig Dansk Yachtklub
20/09-20 - 17:17
DEN 1486
Per Ølholm
Fredericia Sejlklkub
21/09-20 - 10:04
SWE 139
Hans Børjesson
Vss
21/09-20 - 12:50
DEN 1438
Sam Jedig
Herslev
23/09-20 - 09:42

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk