Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 50 deltagere til Aflyst - Ebeltoft Weekend stævne

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 15
Stig Frandsen
Ebeltoft
24/06-20 - 21:34
DEN 1455
Fritz Banner
Ebeltoft
24/06-20 - 22:03
DEN 1531
Peter Korsbjerg
Ebeltoft
24/06-20 - 22:18
DEN 25
Søren Sigurdsson
Herslev
24/06-20 - 22:36
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
25/06-20 - 09:33
DEN 33
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
26/06-20 - 08:26
DEN 1546
Henrik Kofoed
Hellerup
29/06-20 - 09:01
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
29/06-20 - 16:42
DEN 55
Henrik Søgren
Sas
29/06-20 - 20:18
GER 2
Gunter Arndt
Fyc
30/06-20 - 11:53
DEN 23
Frank Holm
Korsør
30/06-20 - 12:50
DEN 1497
Michael Dinesen
Aarhus Sejlklub
06/07-20 - 13:08
GER 4
Lutz Boguhn
Flensburger Segel Clu
07/07-20 - 14:13
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Fredericia
12/07-20 - 18:29
DEN 22
Ask Askholm
Svendborg Suns Sejlklub
18/07-20 - 19:04
DEN 1502
Jan Pedersen
Aarhus Sejlklub / Ebeltoft
20/07-20 - 21:17
DEN 1477
Jørgen Holm
Ebeltoft Vig
28/07-20 - 19:10
DEN 17
Anders Buhl
Herslev Strand/hellerup
31/07-20 - 23:48
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup
06/08-20 - 20:57
DEN 1391
Jeremy Gale
Hellerup
06/08-20 - 21:15
DEN 1339
Kim Mølbjerg Olesen
Struer
11/08-20 - 01:09
DEN 1431
Joe Schubert
Horsens Sejlklub
11/08-20 - 23:47
DEN 1320
Mads Wibling Hansen
Nibe Sejlklub
28/08-20 - 19:37
DEN 1516
Thomas Jacobsen
Svendborg Sund Sejlklub
31/08-20 - 08:24
DEN 111
Hans Jørgen Riber
Svendborg Sund
31/08-20 - 11:12
DEN 12
Jens Eckardt
Svendborg Sund
31/08-20 - 14:18
DEN 68
Johan Bjørling
Hellerup
31/08-20 - 14:42
DEN 1397
Claus Gjøderum Mortensen
Skive
31/08-20 - 17:52
DEN 1558
Per Nissen
Nibe Sejlklub
31/08-20 - 20:13
DEN 76
Thomas Gabs
Middelfart Sejlklub
31/08-20 - 22:06
DEN 1482
Tim Normann
Herslev Strand Sejlklub
01/09-20 - 10:39
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup Sejlklub
01/09-20 - 11:30
DEN 1359
Thomas Teisner
Hellerup
01/09-20 - 21:31
DEN 6
Stefan Myrälf
Kongelig Dansk Yachtklub
02/09-20 - 06:41
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
03/09-20 - 14:18
DEN 21
Bo Petersen
Hellerup Sejlklub
04/09-20 - 14:15
DEN 1407
Malte Pedersen
Sejlklubben Lynetten
05/09-20 - 17:34
DEN 700
Jesper Bendix
Middelfart
07/09-20 - 16:56
DEN 1503
Troels Trabjerg
Middelfart
08/09-20 - 09:37
DEN 1448
Henri Skou
Horsens
08/09-20 - 19:47
DEN 1492
Mads Hansen
Ebeltoft Vig
09/09-20 - 21:05
DEN 1333
Mads Robl
Egå Sejlklub
11/09-20 - 11:39
DEN 1284
Lasse Rosenbeck
Kaløvig
11/09-20 - 13:26
DEN 1529
Morten Jensen
Fredericia Sejlklub
11/09-20 - 20:48
DEN 1450
Anders Andersen
Horsens Sejlklub
13/09-20 - 08:57
DEN 1547
Anders Gerhardt-Hansen
Svendborg Sund
13/09-20 - 17:02
DEN 1481
Nils Troland
Herslev
13/09-20 - 19:24
DEN 1543
Lars Andresen
Herslev Strand Sejlklub
13/09-20 - 19:54
DEN 31
Jens Makholm
Hellerup
14/09-20 - 09:32
DEN 1508
Thomas Meyer
Haderslev Sejl Club
14/09-20 - 21:22

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk