Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 40 deltagere til Svendborg Weekend Stævne

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 1442
Peter Heide
Svendborg Sunds Sejlklub
06/07-19 - 20:35
DEN 15
Stig Frandsen
Ebeltoft
06/07-19 - 22:49
DEN 1499
Anders Gerhardt-Hansen
S.s.s.
07/07-19 - 17:51
DEN 1431
Joe Schubert
Horsens Sejlklub
18/07-19 - 22:04
DEN 14
Peter Thybo
Horsens
21/07-19 - 14:15
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup Sejlklub
06/08-19 - 13:16
DEN 22
Ask Askholm
Svendborg Sunds Sejlklub
10/08-19 - 14:48
DEN 1516
Thomas Jacobsen
Svendborg Sunds Sejlklub
13/08-19 - 07:35
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup
13/08-19 - 13:30
DEN 1483
Nikolaj Larsen
Nyborg Sejlforening
14/08-19 - 09:50
DEN 1368
Mads Brockhuus
Skælskør
14/08-19 - 23:13
DEN 1367
Lene Skovsgaard
Middelfart
15/08-19 - 10:52
DEN 1533
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
16/08-19 - 08:14
DEN 1527
Steen Christensen
Kongelig Dansk Yachtklub
20/08-19 - 09:57
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
20/08-19 - 10:55
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Middelfart
25/08-19 - 21:09
DEN 1355
Peter Deleuran
Middelfart
26/08-19 - 16:00
DEN 1390
Jacob Bang
Svendborg Sunds Sejlklub
27/08-19 - 10:17
DEN 1339
Kim Mølbjerg Olesen
Struer
27/08-19 - 22:15
DEN 1508
Thomas Meyer
Haderslev Sejl Club
28/08-19 - 13:29
DEN 1451
Niels Junge
Svendborg Sunds Sejklub
30/08-19 - 21:35
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev Strand Sejlklub
02/09-19 - 09:00
DEN 1366
Niels Arntoft
Svendborg Sunds Sejlklub
02/09-19 - 23:24
DEN 1523
Jens Falk-Adamsen
Haderslev Sejlklub
04/09-19 - 06:26
DEN 1525
Søren Sigurdsson
Herslev
04/09-19 - 10:23
DEN 1487
Henrik Kofoed
Hellerup
04/09-19 - 20:39
DEN 1397
Claus Gjøderum Mortensen
Skive Sejlklub
05/09-19 - 18:13
DEN 6
Stefan Myrälf
Hellerup Sejlklub
08/09-19 - 06:12
DEN 1407
Malte Pedersen
Lynetten
08/09-19 - 11:08
DEN 1531
Peter Korsbjerg
Sejlklubben Ebeltoft Vig
08/09-19 - 18:05
DEN 1477
Jørgen Holm
Ebeltoft
08/09-19 - 20:52
DEN 1448
Henri Skou
Horsens
13/09-19 - 17:59
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
14/09-19 - 23:15
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
15/09-19 - 13:50
DEN 1509
Peter Wibroe
Solrød Strand
15/09-19 - 21:11
GER 77
Karsten Hitz
Ssc
16/09-19 - 12:09
DEN 1507
Bo Petersen
Hellerup
17/09-19 - 10:57
DEN 1304
Christian Midtgaard
Hellerup Sejlklub
18/09-19 - 08:44
DEN 1522
Jesper Bendix
Middelfart
20/09-19 - 15:35
DEN 1424
Henrik Hamann
Bisk/hellerup
20/09-19 - 20:55

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk