Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 77 deltagere til Skive DM

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 70
Bo Jensen
Middelfart Sejlklub
18/02-19 - 09:02
DEN 1433
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
18/02-19 - 11:06
DEN 1484
Olof Stenström
Hellerup
18/02-19 - 15:13
DEN 1521
Jakob Witthøft
Horsens Sejlklub
18/02-19 - 17:10
DEN 1450
Anders Andersen
Horsens Sejlklub
19/02-19 - 21:52
DEN 1497
Michael Dinesen
Aarhus Sejlklub
20/02-19 - 23:16
DEN 1399
Joe Schubert
Horsens Sejlklub
25/02-19 - 14:34
GER 4
Lutz Boguhn
Flensburger Segel Club
05/03-19 - 11:22
DEN 1367
Lene Skovsgaard
Middelfart
11/03-19 - 09:47
DEN 1487
Henrik Kofoed
Hellerup
13/03-19 - 19:28
DEN 14
Peter Thybo
Horsens
16/03-19 - 14:07
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev Strand Sejlklub
18/03-19 - 07:59
DEN 1507
Bo Petersen
Hellerup Sejlklub
25/03-19 - 13:49
DEN 1304
Christian Midtgaard
Hellerup
25/03-19 - 21:50
DEN 1516
Thomas Jacobsen
Svendborg Sunds Sejlklub
26/03-19 - 09:13
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup Sejlklub
30/03-19 - 23:25
DEN 1415
Thomas Christensen
Herslev Strand Sejlklub
31/03-19 - 21:13
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup
03/04-19 - 12:17
DEN 15
Stig Frandsen
Ebeltoft
05/04-19 - 08:19
GER 826
Jörg Sylvester
Segeberger Segel-Club
12/05-19 - 08:39
DEN 1336
Thomas Kvist
Herslev Strand Sejlklub
14/05-19 - 13:35
DEN 1463
Lars Andresen
Herslev Strand Sejlklub
14/05-19 - 20:17
DEN 1483
Nikolaj Larsen
Nyborg Sejlforening
17/05-19 - 00:20
DEN 13
Jesper Sommer
Hellerup Sejlklub
17/05-19 - 17:09
DEN 22
Ask Askholm
Svendborg Sunds Sejlklub
18/05-19 - 11:21
DEN 1499
Anders Gerhardt-Hansen
Svendborg Sund
19/05-19 - 17:40
DEN 1503
Troels Trabjerg
Middelfart Sejlklub
22/05-19 - 21:03
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
11/06-19 - 10:41
DEN 1432
Jesper Jakobsen
Herslev
13/06-19 - 22:32
DEN 1522
Jesper Bendix
Middelfart
14/06-19 - 16:51
DEN 1500
Christian Rasmussen
Middelfart
21/06-19 - 20:52
DEN 1397
Claus Gjøderum Mortensen
Skive
27/06-19 - 17:54
DEN 1409
Martin Stender
Skive Sejlklub
28/06-19 - 09:39
DEN 1454
Fritz Bann
Ebeltoft
28/06-19 - 15:04
POL 6
Marek Bernat
Kks Warmia Olsztyn
30/06-19 - 21:55
POL 7
Marek Bernat
Kks Warmia Olsztyn
30/06-19 - 21:55
DEN 1420
Søren Christensen
Frederikshavn
30/06-19 - 22:23
GER 788
Jessica Finke
Skm
02/07-19 - 10:23
DEN 1419
Henri Skou
Horsens
02/07-19 - 20:08
DEN 1392
Poul Vincents
Herslev Strand Sejlklub
05/07-19 - 10:30
DEN 1443
Henrik Bøhm Jensen
Herslev Strand Sejlklub
08/07-19 - 21:02
DEN 1485
Johan Bjørling
Hellerup
15/07-19 - 19:03
DEN 1458
Søren Sigurdsson
Herslev/esrum Sø
19/07-19 - 18:16
DEN 1477
Jørgen Holm
Ebeltoft Vig
20/07-19 - 11:23
DEN 1434
Jonas Ullmann
Sletten Bådeklub
22/07-19 - 11:43
DEN 1390
Jacob Bang
Svendborg Sunds Sejlklub
22/07-19 - 17:02
DEN 1261
Tom Pedersen
Sønder Yacht-Club
22/07-19 - 20:13
GER 781
Alexa Müller
Svst
23/07-19 - 10:43
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Middelfart
23/07-19 - 11:52
GER 125
Axel Fischer
Rctt
23/07-19 - 14:00
NOR 6
Halvor Schøyen
Tønsberg Sf
23/07-19 - 14:46
DEN 1272
Christian Viereck
Herslev Strand Sejlklub
27/07-19 - 19:57
DEN 1531
Peter Korsbjerg
Ebeltoft Vig Sejlklub
28/07-19 - 16:24
DEN 1385
Jacob Lunding
Hellerup Sejlklub
29/07-19 - 14:57
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
29/07-19 - 17:55
DEN 1523
Jens Falk-Adamsen
Haderslev
29/07-19 - 19:18
DEN 1339
Kim Mølbjerg Olesen
Steuer
31/07-19 - 08:58
DEN 1153
Brian Dannemand
Sønderborg Yacht Club
31/07-19 - 09:02
DEN 1525
Søren Johnsen
Skive Sejlklub/egå Sejlklub
31/07-19 - 11:00
GER 772
Oliver Gronholz
Ssc
31/07-19 - 11:32
DEN 1508
Thomas Meyer
Haderslev Sejl Club
31/07-19 - 11:33
DEN 1528
Mads Bendix
Middelfart Sejlklub
31/07-19 - 11:56
GER 731
Thomas Glas
Ssc
31/07-19 - 14:45
DEN 1464
Thomas Gabs
Middelfart
31/07-19 - 14:58
DEN 1438
Sam Jedig
Herslev
31/07-19 - 20:16
DEN 1424
Henrik Hamann
Bisk/hellerup
31/07-19 - 21:01
DEN 1529
Morten Jensen
Ms
01/08-19 - 07:56
DEN 1481
Nils Troland
Herslev Strand Sejlklub
06/08-19 - 13:12
DEN 1505
Peter Plesner
Hellerup Sejlklub
07/08-19 - 10:39
DEN 1387
Jakob Bennike
Svendborg Sunds Sejlklub
11/08-19 - 18:33
NOR 20
Finn Hanssen
Bærum Seilforening
11/08-19 - 21:19
NOR 22
Finn Hanssen
Lysaker
13/08-19 - 10:08
GER 7
Andreas Pich
Lyc
13/08-19 - 17:06
DEN 1
Bo Reker Andersen
Hellerup
13/08-19 - 19:00
DEN 1417
Ingo Griem
Ebeltoft
18/08-19 - 07:40
GER 77
Karsten Hitz
Segeberger Segelclub
21/08-19 - 20:33
DEN 1430
Anna Livbjerg
Kaløvig
21/08-19 - 20:36

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk