Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 39 deltagere til Lundeborg Weekend stævne

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 1521
Jakob Witthøft
Horsens Sejlklub
31/01-2019 - 19:42
GER 4
Lutz Boguhn
Flensburger Segel Club
08/02-2019 - 9:38
DEN 1433
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
12/02-2019 - 17:39
DEN 1478
Michael Reimers
Horsens
13/02-2019 - 15:54
DEN 1367
Lene Skovsgaard
Middelfart
11/03-2019 - 9:45
DEN 1487
Henrik Kofoed
Hellerup
13/03-2019 - 19:29
DEN 1483
Nikolaj Larsen
Nyborg Sejlforening
14/03-2019 - 12:02
DEN 1484
Olof Stenström
Hellerup
14/03-2019 - 14:24
DEN 22
Ask Ask
Svendborg Sund
14/03-2019 - 18:10
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev Strand Sejlklub
18/03-2019 - 7:52
DEN 1516
Thomas Jacobsen
Svendborg Sunds Sejlklub
22/03-2019 - 8:21
DEN 1507
Bo Petersen
Hellerup Sejlklub
25/03-2019 - 13:44
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
26/03-2019 - 8:51
DEN 1525
Mads Brockhuus
Skælskør
26/03-2019 - 21:11
DEN 1441
Peter Korsbjerg
Ebeltoft Sejlklub
31/03-2019 - 17:54
DEN 1450
Anders Andersen
Horsens Sejlklub
04/04-2019 - 8:23
DEN 1523
Jens Falk-Adamsen
Middelfart
06/04-2019 - 22:29
DEN 1477
Jrøgen Holm Nielsen
Ebeltoft Sejlklub
10/04-2019 - 13:16
DEN 1419
Henri Skou
Horsens
14/04-2019 - 21:26
DEN 1508
Thomas Meyer
Haderslev Sejl Club
15/04-2019 - 15:20
DEN 20
Jesper Højer
Hellerup Sejlklub
16/04-2019 - 12:12
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
16/04-2019 - 12:17
DEN 15
Stig Frandsen
Ebeltoft
17/04-2019 - 22:19
DEN 1442
Peter Heide
Svendborg Sunds Sejlklub
23/04-2019 - 8:39
GER 2
Gunter Arndt
Solrød Strand/fyc
23/04-2019 - 10:27
DEN 70
Bo Jensen
Middelfart Sejlklub
01/05-2019 - 20:29
DEN 1407
Malte Pedersen
Lynetten
06/05-2019 - 9:50
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
08/05-2019 - 20:36
DEN 1387
Jakob Bennike
Svendborg Sund
10/05-2019 - 17:52
DEN 1503
Troels Trabjerg
Middelfart
12/05-2019 - 9:26
DEN 1498
Marianne Holmer
Nyborg
12/05-2019 - 22:12
DEN 1337
Ulrik Staal
Nyborg
13/05-2019 - 6:50
DEN 1458
Søren Sigurdsson
Esrum Sø/herslev
13/05-2019 - 8:42
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Middelfart
13/05-2019 - 15:28
GER 18
Jan Kurfeld
Yachtclub Wismar 61
16/05-2019 - 19:39
DEN 1522
Jesper Bendix
Middelfart
17/05-2019 - 11:35
DEN 1476
Christian Saabye Simonsen
Middelfart
18/05-2019 - 16:30
DEN 1339
Kim Mølbjerg Olesen
Struer
19/05-2019 - 14:12
DEN 1499
Anders Gerhardt-Hansen
Svendborg Sund
19/05-2019 - 17:31

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk