ok logo

Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 54 deltagere til Nyborg en-dags stævne

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
TIDSSTEMPEL
DEN 70
Bo Jensen
Middelfart Sejlklub
09/02-2019 - 10:07
DEN 1521
Jakob Witthøft
Horsens Sejlklub
09/02-2019 - 10:14
DEN 1313
Jesper Hansen
Svendborg Sund
09/02-2019 - 10:53
DEN 1353
Nikolai Waltham
Nyborg Sejlforening
09/02-2019 - 18:41
DEN 1157
Peter Zeiler
Svendborg Sund
09/02-2019 - 19:03
DEN 1336
Thomas Kvist
Herslev Strand Sejlklub
10/02-2019 - 7:29
DEN 1355
Peter Deleuran
Middelfart
10/02-2019 - 13:44
DEN 300
Jesper Bendix
Middelfart
11/02-2019 - 20:17
DEN 1433
Henrik Kimmer
Herslev Strand Sejlklub
12/02-2019 - 17:40
DEN 1510
Jan Hempel Sparsø
Middelfart
13/02-2019 - 10:53
DEN 1337
Ulrik Staal
Nyborg
13/02-2019 - 13:20
DEN 1478
Michael Reimers
Horsens
13/02-2019 - 14:59
DEN 7
Jesper Nielsen
Middelfart
13/02-2019 - 15:18
DEN 1516
Thomas Jacobsen
Svendborg Sunds Sejlklub
13/02-2019 - 19:40
DEN 1386
Thorsten Vadum
Nyborg Sejlforening
13/02-2019 - 19:54
DEN 1458
Søren Sigurdsson
Esrum Sø/herslev
14/02-2019 - 15:15
DEN 1450
Anders Andersen
Horsens Sejlklub
17/02-2019 - 7:14
DEN 1463
Lars Andresen
Herslev Stand Sejlklub
18/02-2019 - 21:11
DEN 4
Ask Askholm
Svendborg Sunds Sejlklub
22/02-2019 - 9:14
DEN 1503
Troels Trabjerg
Middelfart
03/03-2019 - 19:54
DEN 1431
Joe Schubert
Horsens Sejlklub
05/03-2019 - 19:42
DEN 1256
Thomas Holst
Nyborg Sejlforening
08/03-2019 - 21:26
DEN 1486
Per Ølholm
Middelfart Sejlklub
09/03-2019 - 14:25
DEN 1367
Lene Skovsgaard
Middelfart
11/03-2019 - 7:55
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup
11/03-2019 - 10:29
DEN 88
Jacob Bang
Svendborg Sunds Sejlklub
11/03-2019 - 11:00
DEN 1483
Nikolaj Larsen
Nyborg Sejlforening
12/03-2019 - 22:13
DEN 1366
Niels Arntoft
Svendborg Sunds Sejlklub
13/03-2019 - 14:10
DEN 1397
Henrik Kofoed
Hellerup
13/03-2019 - 19:22
DEN 1419
Henri Skou
Horsens
14/03-2019 - 19:52
DEN 1
Bo Reker Andersen
Hellerup
16/03-2019 - 10:52
DEN 1451
Anders Gerhardt-Hansen
Svendborg Sund Sejlklub
16/03-2019 - 18:15
DEN 1525
Mads Brockhuus
Skælskør
17/03-2019 - 10:07
DEN 77
Jesper Strandberg
Herslev Strand Sejlklub
18/03-2019 - 7:43
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
21/03-2019 - 13:12
DEN 1454
Fritz Banner
Sejlklubben Ebeltoft Vig
22/03-2019 - 11:30
DEN 1489
Morten Jensen
Middelfart
24/03-2019 - 9:29
DEN 1498
Marianne Holmer
Nyborg Sejlforening
24/03-2019 - 20:48
DEN 1442
Peter Heide
Svendborg Sunds Sejlklub
25/03-2019 - 20:58
DEN 1435
Mogens Johansen
Solrød Strand
26/03-2019 - 8:18
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
26/03-2019 - 8:39
DEN 1523
Jens Falk-Adamsen
Middelfart
26/03-2019 - 11:33
DEN 1508
Thomas Meyer
Haderslev
27/03-2019 - 9:17
DEN 1473
Brian Terp
Middelfat Sejlklub
30/03-2019 - 15:02
DEN 1359
Malte Pedersen
Skl
30/03-2019 - 15:38
DEN 1507
Bo Petersen
Hellerup
01/04-2019 - 12:46
DEN 1464
Thomas Gabs
Middelfart
01/04-2019 - 20:49
DEN 126
Lars Møller
Sejlklubben Neptun Vejle
01/04-2019 - 22:09
DEN 1492
Mads Hansen
Nappedam Bådelaug
02/04-2019 - 11:08
DEN 100
Mads Bendix
Middelfart
02/04-2019 - 11:10
DEN 1318
Bjarne T. Clausen
Herslev Strand Sejlklub
07/04-2019 - 8:59
DEN 1482
Tim Normann
Herslev Strand Sejlklub
07/04-2019 - 11:08
DEN 1302
Martin Staal
Thurø Sejlklub
07/04-2019 - 19:06
DEN 1526
Per Nissen
Nibe Sejlklub
09/04-2019 - 21:50

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk